Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01

У Брюховичах, недалеко від Львова, 16 вересня відбулося відкриття сонячного годинника. Годинник знаходиться на території Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України й був побудований за підтримки Фонду Конреда Аденауера, Молодого народного руху й Братством магістрів академії державного управління «БРАМА». Ці три організації та навчальний заклад об’єдналися заради мети: донести до суспільства важливу думку про те, що людина має бути ціллю, ніколи засобом.

 

До речі, це і є одним з написів на тринадцяти стовпчиках, розташованих по колу. Щоб дізнатися час за допомогою сонячного годинника, варто стати в його центрі на мармурову плиту, на якій написані 12 місяців. Ваша тінь вкаже вам на конкретну годину. Зазначу, що годинник показує літній час. А щоб дізнатися зимовий – необхідно лише додати одну годину.

Учора, 24 березня, відбувся показ вистави «Вночі» проекту «Уїкенд з сучасною британською драматургією» (автор – Сельма Дімітрієвич).

«Вночі» - це історія взаємовідносин чоловіків та жінки, що виходить за межі сучасного сприйняття, занурюючись у внутрішній світ людини…Сельма Дімітрієвич (Selma Dimitrievich) - сербська письменниця, драматург і педагог. Мешкає та працює в Единбурзі. Нагороджена  призом за сучасне мислення на Британському конкурсі молодої драматургії. Дімітрієвич активно працює в європейському театрі, кіно, займається літературними перекладами, проводить семінари та майстер-класи з підлітками для осмислення через драматургію екологічних проблем сучасності, наголошуючи, що драматургія - це можливість творчої реалізації юного покоління.

 

17 березня музичний проект «ТЕЛЬНЮК: Сестри» презентував свій новий альбом «СОНМО», який  критики й шанувальники гурту встигли визначити не лише як чергову платівку у творчому доробку музикантів, а окремий світ, що не розмінюється на банальності, а вирує у Любові, Красі й Творчості.

Прес-конференція швидше виглядала на творчу зустріч. Спілкування, позбавлене типових запитань про те, що «їли на сніданок», перетворилося на філософсько-світоглядну дискусію. І навдивовижу захопило журналістів.

22 січня в приміщенні магазину Світ музичних інструментів "Тік-Так" пройшов черговий "живий" концерт молодих українських гуртів. У цей день перед відвідувачами магазинцу виступили рок-гурти "The Homebodies" і "Switch ON The Light".

 

 

Святкування відбулося в постійних музичних експериментах колективу не лише з музичним матеріалом, а й з друзями-виконавцями - Першим експериментальним дитячим театром мод української обрядовості "Сонце віра" (керівник - Олена Линюк), Надією Боянівською, Лесею Горовою, Тріо Бандуристок Національної радіокомпанії України, Київською Студією "Salsa Club" (керівники - Пауель Рейнальдо, Юлія Ганночко). 

 

 

Привітати колектив із ювілеєм прийшли відомі українські культурні й громадські діячі - Світлана Чернишова (Києво-Могилянська Бізнес-школа- KMBS), Тетяна Логуш (голова міжнародного благодійного фонду "Мистецька скарбниця"), Лариса Денисенко (письменниця, ведуча 1+1) та Анатолій Єрема (журналіст, ведучий 1+1) та інші. Після виконання пісні "Остання колискова" о. Любомир Яворський привітав колектив від імені Української греко-католицької церкви та вручив Грамоту за значний внесок у справу відродження українського народу і популяризації його пісенних скарбів в Україні та поза межами нашої держави, підписану Главою УГКЦ, Верховним Архієпископом Києво-Галицьким, Кардиналом Любомиром Гузаром.
Ми щиро вдячні всім тим, хто долучився до підтримки проекту.
Трансляція концерту відбудеться на Першому національному.

Світлини - Лідія Задорожна

Потяг на Яремче 2009: перший з днів міста

День міста у Яремче уже вдруге відзначають етно-фестивалем «Потяг до Яремче». Наприкінці липня на Іванофранківщину приїжджають народні майстри, літератори, музиканти та гості фестивалю, яких, попри хмарне небо, зібралося чимало.

 

Дата і час

22 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9