Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Британська драма на Подолі

Учора, 24 березня, відбувся показ вистави «Вночі» проекту «Уїкенд з сучасною британською драматургією» (автор – Сельма Дімітрієвич).

«Вночі» - це історія взаємовідносин чоловіків та жінки, що виходить за межі сучасного сприйняття, занурюючись у внутрішній світ людини…Сельма Дімітрієвич (Selma Dimitrievich) - сербська письменниця, драматург і педагог. Мешкає та працює в Единбурзі. Нагороджена  призом за сучасне мислення на Британському конкурсі молодої драматургії. Дімітрієвич активно працює в європейському театрі, кіно, займається літературними перекладами, проводить семінари та майстер-класи з підлітками для осмислення через драматургію екологічних проблем сучасності, наголошуючи, що драматургія - це можливість творчої реалізації юного покоління.

 

Режисер-постановник в Україні – Ігор Волков. Пропонуємо читачам Інформаційної аґенції культурних індустрій переглянути світлини з вистави.

 

 

Дата і час

21 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9