Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
В Музеї історії України у Другій світовій війні створено першу цифрову колекцію - "Україна. Київ. Бабин Яр"
Название (сокращённое отображение): 
В Національному музеї історії України у Другій світовій війні створено першу електронну колекцію «Україна. Київ. Бабин Яр». Зібрання презентує оцифровані документи, листи, щоденники, що свідчать про злочини нацистів

Вперше в українському музейному інформаційному просторі створено контент, що відповідає сучасним  національним, європейським і світовим стандартам музейної справи та провідним репрезентаційним практикам.

Перша  електронна колекція «Україна. Київ. Бабин Яр», представлена Національним музеєм історії України у Другій світовій війні, містить оцифровані музейні предмети з фондового зібрання, що висвітлюють трагедію Бабиного Яру – урочища в Києві, де впродовж двох років – від 29 вересня 1941р. до 29 вересня 1943 р. було знищено понад 100 тис. євреїв, ромів, українців та представників інших національностей.

Зібрання презентує документи, листи, щоденники, що свідчать про злочини нацистів; світлини, книги, особисті речі киян, чиї долі були пов’язані з подіями Голокосту в Україні.

Серед пропонованих раритетів світлина та щоденник киянки Ніни Герасимової, яка під час окупації столиці України в жовтні 1941 р. переховувала, ризикуючи власним життям, єврейське подружжя Грінбергів. Її щоденникові записи, зроблені від 22 червня 1941 р. до 25 липня 1945 р., містять інформацію про оборону Києва, тимчасову окупацію міста, трагедію Бабиного Яру тощо.

Надзвичайну цінність мають книги релігійного змісту – «Біблія. Старий Завіт», «Сидур», «Талмуд», «Сидур-Сліхот», що належали загиблим у Бабиному Яру євреям. Їх передав на довічне зберігання до музею Гілярій Лапицький.

Відвідувачі сайту музею матимуть змогу дистанційно ознайомитися з пропонованими матеріалами. Ресурс містить дигіталізовані зображення, відомості про об’єкт, його опис та інформаційний вміст.

Нагадаємо, що презентація  цифрової колекції музею відбулася  26 січня  до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту.

 

 

 

Дата і час

24 травня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9