Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Сонячний годинник цінностей: Мрії збуваються

У Брюховичах, недалеко від Львова, 16 вересня відбулося відкриття сонячного годинника. Годинник знаходиться на території Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України й був побудований за підтримки Фонду Конреда Аденауера, Молодого народного руху й Братством магістрів академії державного управління «БРАМА». Ці три організації та навчальний заклад об’єдналися заради мети: донести до суспільства важливу думку про те, що людина має бути ціллю, ніколи засобом.

 

До речі, це і є одним з написів на тринадцяти стовпчиках, розташованих по колу. Щоб дізнатися час за допомогою сонячного годинника, варто стати в його центрі на мармурову плиту, на якій написані 12 місяців. Ваша тінь вкаже вам на конкретну годину. Зазначу, що годинник показує літній час. А щоб дізнатися зимовий – необхідно лише додати одну годину.

Окрім того, тінь визначає не лише часові орієнтири, а й вказує на європейські цінності. Адже на 13 стовпчиках записано постулати успішної, гармонійно розвиненої особистості. Тому й урочисте відкриття годинника відбувалося під гаслом «Людина – це головне!». Ідея створення сонячного годинника – це дитяча мрія його автора. Пам’ятаєте: як у дитячому віці всі ми мріяли про навколосвітні подорожі за 90 днів, підводні човни, які занесуть нас на безлюдні острови, космічні пригоди з чудернацькими інопланетними друзями?!

 

 

Сонячний годинник так само став путівкою по життю мрійника, який, на відміну від багатьох інших людей, не полишив надії на її здійснення. Більше того, уже в дорослому віці автор брюховицького годинника зрозумів, що час мінливий – і лише цінність і цільність особистості здатні повернути важливість кожній годині нашого існування. Відтак кожна людина, яка захоче дізнатися час, має змогу й замислитися над вартістю власного щоденного тривання в світі.

 

Вікторія Горчук

(Світлини автора) 

 

Дата і час

21 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9