Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01

Пропонуємо Вашій увазі переглянути повну версію проекту «ТЕЛЬНЮК: Наш Шевченко» у виконанні Галі та Лесі Тельнюк у супроводі Національного академічного симфонічного оркестру України [диригент - Володимир Сіренко].

Музика: Леся Тельнюк (1-10, 12, 13), Валентин Сильвестров (11).

Режисер відеоверсії - Олег Чорний.

З 14 по 16 червня 2018 року в Києві відбудеться щорічний навчально-практичний семінар для звукорежисерів. Організатор заходу - Всеукраїнська Творча спілка звукорежисерів України.

Мережа Книгарень «Є» наприкінці 2017 року відзначила своє 10-річчя. Для більшості учасників культурного життя – це не просто магазин із широким асортиментом книг, не лише сервіс в обслуговуванні, не лише місце зустрічі з видавцями і письменниками, а й одна з перших культурних інституцій, що спромоглася на якісно новому рівні встановити діалог між творцем і споживачем культурного продукту.

Митці-волонтери – особливе явище в історії України. Підтримати наших військових, допомогти інтегруватися в суспільство вимушеним переселенцям, створити домашній затишок перед лінією розмежування... Ці виклики прийняли музиканти й художники, письменники й актори, кіномитці й театрали. Вони об’єднуються і намагаються вирішити гуманітарні питання на Сході, часом випереджаючи політичні ініціативи. Про одну з таких формацій – Творче об’єднання «Музичний Батальйон» у нашій розмові з прес-секретарем організації, музикантом, лідером гурту «TaРута» Євгеном Їжаком Романенком.

Про ідею створення «МузБату»

Євген Романенко: «Музичний Батальйон» створився не сам по собі. Його створили музиканти, які вже їздили на фронт і виступали для українських військових. Чому? Усе просто: у когось із наших музикантів друг, товариш, батько, дядько пішли на фронт. Перші виїзди були за дзвінком – на прохання підтримати. Самі музиканти шукали волонтерів, які б їх відвезли, дали апаратуру. Згодом потреби перевищили приватні ініціативи. Тому і створився «МузБат», який просто допомагає цим музикантам з поїздками в АТО, вирішує всі технічні питання, які не мають турбувати митців.

Напередодні дня Святого Патрика, великого культурного та релігійного свята Ірландії, ми поспілкувалися з українським музикантом, який протягом майже 20 років поширює етнічні мотиви кельтських народів, зокрема ірландців, в Україні. Кирило Бородін, засновник та незмінний учасник фолк-формації «ГУРТ-ЙО-ГУРТ», поділився з нами особливостями становлення і розвитку колективу з екзотичним на той час репертуаром.

 

Дата і час

24 травня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9