Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Туризм доступний кожному: програма «Відкритий туризм»

На Івано-Франківщині започатковано проект із розвитку туризму для осіб з особливими потребами. З жовтня 2009 року по квітень 2010 триває проект «Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для осіб з особливими потребами». Ініціатива розроблена Регіональним туристично-інформаційним центром спільно з головним управлінням з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій Івано-Франківської обласної державної адміністрації. Проект став одним з переможців конкурсу, оголошеним у 2009 році Фондом «Східна Європа». Він започатковує засади розвитку туризму для осіб з особливими потребами.

 

«Відкритий туризм» віднині дозволить туристам будь-яких соціальних категорій насолоджуватись повноцінним відпочинком на Івано-Франківщині. Цьому передуватиме ряд змін із удосконалення інфраструктури туризму, а саме: облаштування туристичних об’єктів пандусами, кнопками виклику та спеціальним маркуванням знаками; поширення методичної літератури та загальної інформації про можливості безбар’єрного відпочинку на території Івано-Франківської області в ЗМІ та в середовищі представників об’єднань громадян-інвалідів.

Для практичного впровадження подібних європейський нововведень передбачається проведення моніторингу чинної в Україні нормативно-правової бази з питань інвалідного туризму та розробку ефективних механізмів на рівні області щодо її дотримання, створення Робочої групи з реалізації проекту. У майбутньому на основі робочої групи проекту буде створено дорадчий орган при обласній державній адміністрації. У нього входитимуть представники об`єднань громадян-інвалідів.

За матеріалами http://www.tourism-carpathian.com.ua/ua/news/news_78.php

 

Дата і час

13 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9