Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Київські музеї без охорони

Київські музеї без охорониІз 1 жовтня цього року 12 київських музеїв та 10 філій знаходяться без належної охорони. Музейні об'єкти, пов'язані з історією та культурою України ось уже півтора місяці знаходяться під загрозою викрадення. Київська міська влада, посилаючись на різноманітні труднощі, протягом останнього року кілька разів намагалась відмовитися від державної охорони музеїв.

Після звернення постійної комісії з питань культури і туризму Київради Микола Томенко повідомив, що згідно з Законом України «Про музеї та музейну справу», а також Постановою Кабінету Міністрів України «Про заходи щодо вдосконалення охорони об'єктів державної та інших форм власності» музеї мають охоронятись виключно державною службою охорони, оскільки всі цінності, які зберігаються в них є власністю держави. 

Микола Томенко направив звернення до прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко з проханням втрутитися в ситуацію, яка склалася з роботою столичних музеїв. Він попросив уряд зобов’язати Київську міську владу забезпечити охорону музеїв столиці, наголосивши, що незважаючи на неодноразові обіцянки міської влади погасити борги перед ДСО і повернути воєнізовану охорону в музеї. Проте це питання й досі не вирішено.

 

Дата і час

22 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9