Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
І черга Меморіалу пам’яті жертв голодоморів

У Києві завершуються роботи з будівництва І черги Меморіалу пам’яті жертв голодоморів в Україні. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Анатолій Голубченко.

«Наразі будівельні роботи на об’єкті наближаються до завершення. Хочу зазначити, що, окрім виконання запланованих робіт, генпідрядник виконує і додаткові проектні роботи.

Адже архітектор комплексу Анатолій Гайдамака протягом року дещо відкоригував проект Меморіалу – зокрема, додав деякі елементи композиції як ззовні, так і всередині об’єкту. Разом із тим, роботи ведуться згідно з графіком. Наразі ми чекаємо тільки остаточного рішення архітектора щодо способу вирубки букв на каменях пам’яті, які він вирішив удосконалити», – розповів Анатолій Голубченко.

За його словами, роботи з завершення І черги будівництва Меморіального комплексу буде завершено до найближчих роковин вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні, а будівництво ІІ черги Меморіалу може розпочатися після проведення відповідного міжнародного конкурсу. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Нагадаємо, рік тому у столиці було відкрито Меморіальний комплекс пам’яті жертв голодоморів в Україні.

 

Дата і час

15 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9