Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Звукозаписуючий лейбл Steinway вперше номіновано на премію Ґреммі
Название (сокращённое отображение): 
Звукозаписуючий лейбл Steinway вперше номіновано на премію Ґреммі за запис Уте Лемпер та Квартету Фоґлера

НЬЮ-ЙОРК - Звукозаписуючий лейбл Steinway & Sons вперше номіновано на премію Ґреммі. Про це 6 грудня 2012 року оголосила Національна Академія Звукозапису. Відома німецька співачка Уте Лемпер, разом зі своїми співвітчизниками та  співавторами ? Квартетом Фоґлера і Штефаном Мальцевим, - була номінована на звання Найкращої класичної соло співачки за свій альбом Paris Days, Berlin Nights?.
Цей альбом, що вийшов у березні 2012 року, став феноменальним дослідженням післявоєнної Європи крізь колорит пісні. Уте Лемпер вважає себе ?послом європейської пісенності часів Ваймара?, а альбом просто захоплює складністю дослідження музики того часу. Приголомшливий голос співачки та її артистичний талант визнані в усьому світі, а номінація на премію Ґреммі ще більш укріпила її репутацію у світі сучасного мистецтва.

Про звукозаписуючий лейбл Steinway & Sons

Звукозаписуючий бренд (лейбл) Steinway & Sons засновано 2010 року. Однак за час достатньо короткої історії він має у своєму доробку багато альбомів і контрактів з феноменальними виконавцями. Записи виконуються компанією ArkivMusic, а придбати їх можна онлайн через сайт ArkivMusic чи інші роздрібні мережі. Ця співпраця під егідою лейблу Steinway & Sons є ідеальним засобом для виробництва записів найвищої якості, виконаних найталановитішими музикантами світу.

Про Steinway & Sons

З 1853 року інструменти компанії Steinway & Sons встановили безкомпромісні стандарти щодо звучання, відчуття, краси та цінності фортепіано. Steinway залишається вибором 9 з 10 концертуючих піаністів, а інструменти Стейнвей є найулюбленішими для величезної кількості професійних музикантів та аматорів з усього світу.

 

Дата і час

24 травня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9