Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Звітна прес-конференція гендиректора Довженко-Центру
Название (сокращённое отображение): 
У Національному центрі Олександра Довженка 27 квітня відбудеться прес-конференція генерального директора Національного центру Олександра Довженка Івана Козленка за результатами 2-річної роботи та прес-тур приміщеннями Центру

У четвер, 27 квітня, о 12:00 в Національному центрі Олександра Довженка (ст.м. Голосіївська, вул.Васильківська,1) відбудеться прес-конференція генерального директора Національного центру Олександра Довженка Івана Козленка за результатами 2-річної роботи та прес-тур приміщеннями Центру.

В листопаді 2014 року після тривалого, але згодом скасованого конкурсу на посаду генерального директора Національного центру Олександра Довженка, наказом Міністерства культури Івана Козленка було призначено генеральним директором Центру терміном на 1 рік. 1 квітня 2015 року відбулась публічна презентація стратегії розвитку Центру, яка передбачала перетворення колись індустріального підприємства на культурний кластер. Після закінчення терміну дії контракту з директором новий контракт терміном на 5 років було підписано лише в березні 2016 року за результатами відкритого конкурсу на посаду, що відбувся в січні 2016 року. 

Рік після поновлення контракту та 2 роки після представлення нової стратегії розвитку підприємства,  гендиректор «одного з найважливіших культурних місць столиці» готовий публічно прозвітувати про роботу інституції громадськості:

- Трансформації та досягнення Довженко-Центру в 2016-2017 роках;

- Культурні проекту Довженко-Центру;

- Як заробляє та в що вкладає кошти Довженко-Центр;

- Процес підготовки до відкриття Музею кіно;

- Реконструкція Центру;

На зустрічі будуть присутні директор Музею кіно Марія Задорожна та креативний директор Довженко-Центру Ольга Жук.

Під час прес-конференції буде оголошено про перенесення започаткованого в 2010 році в Одесі Фестивалю німого кіно та сучасної музики «Німі ночі» до Києва. Фестиваль «Німі ночі» було засновано Іваном Козленком та Катериною Мальцевою в Одесі, з якої розпочався стрімкий розвиток українського кінематографа 1920-х років, що увінчався створенням низки світових шедеврів та формуванням однієї з найпотужніших в Європі національних кіноіндустрій. 2016 року фестиваль всьоме пройшов в Одесі.

2017-го, з заснуванням Музею кіно на базі Довженко-Центру та в зв’язку з його перетворенням на сучасний кіноархів, було прийнято рішення про перенесення єдиного в Україні фестивалю архівного кіно в Довженко-Центр, який з 2013-го року регулярно виступав партнером та співорганізатором фестивалю. Програму та дати проведення фестивалю буде анонсовано під час прес-конференції.

Після презентації журналісти зможуть переглянути уривки нещодавно віднайдених і повернутих до України трьох ранніх українських стрічок, які раніше вважались втраченими: першого блокбастеру – історичної драми «Тарас Трясило» (1926), комедії «Свині завжди свині» (1930) та загубленого авангадистьского шедевру Михаїла Кауфмана «Небувалий похід» (1931).

На завершення запрошуємо пройти щоденним ранковим маршрутом гендиректора Центра. Іван Козленко особисто проведе екскурсію до оновленого сховища Фільмофонду, реконструйовуваних приміщень єдиної в Україні кінолабораторії, Музею кіно, де наразі триває реконструкція та ревіталізація.

Місце проведення: ст.м. Голосіївська, вул.Васильківська, 1.

 

 

Дата і час

22 червня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9