Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Зустріч з Олегом "Мохом" Гнатівим
Название (сокращённое отображение): 
Зустріч з Олегом Гнатівим, музичним продюсером оркестру радості і щастя “Familia Perkalaba”, відбудеться 22 квітня в книгарні «Є». Розмова із легендою українського музичного андеґраунду піде про авторитетів і авторитетність

Книгарня “Є” запрошує на зустріч із музичним продюсером, легендою українського музичного андеґраунду Олегом “Мохом” Гнатівим і розмову про авторитетів та авторитетність. Захід відбудеться 22 квітня, початок - о 17.00. Модератор – Сергій Іванов.

Культура завжди вибудовується як взаємодія – окремих людей і цілих культур, різних, іноді віддалених. Проте не часто учасники взаємодії є рівноцінними.

Авторитети в культурі – чи завжди вони справжні? Авторитетність одних, що може гнітити або навпаки – підбадьорювати інших.

Хто і для кого є авторитетом? І чи потрібні вони взагалі, авторитети, які часто стають ідолами..? Розмова з Олегом “Мохом” Гнатівим – це добра нагода зануритись у світ альтернативної української культури та поговорити про незвідане.

Олег «Мох» Гнатів – гуцул, блогер, продюсер івано-франківсього музичного гуцул-ска-панк-гурту FAMILIA PERKALABA. Одна із знакових постатей української музичної контркультури та андеґраунду. Найвідоміші проекти: Перкалаба, Gutzul Magik Foundation, Ті Хто відают (альбом “Мовленнєк”), “Глибока Гуцулія / Deep Gutsulia”.

Модерує - Сергій Іванов, блогер, письменник, журналіст.

 

Дата і час

22 червня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9