Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Зустріч-презентація AIR ГОГОЛЬFEST у Вінниці
Название (сокращённое отображение): 
У листопаді у Вінниці на території заводу “Кристал” відбудеться AIR ГОГОЛЬFEST – дводенна демо-версія міжнародного фестивалю сучасного мистецтва ГОГОЛЬFEST. Програма включає музичний, театральний, візуальний, освітній та дитячий напрямки

17-18 листопада 2018 року у Вінниці на території заводу “Кристал” відбудеться AIR ГОГОЛЬFEST – дводенна демо-версія міжнародного фестивалю сучасного мистецтва ГОГОЛЬFEST.

10 жовтня о 14:00 у креативному просторі “Артинов” відбудеться офіційна презентація демо-версії фестивалю та зустріч з його командою.
Співорганізаторами AIR ГОГОЛЬFEST є Вінницька міська рада, Український культурний фонд та благодійний фонд "Подільська громада".
Програма фестивалю включає музичний, театральний, візуальний, освітній та дитячий напрямки.
На зустрічі будуть присутні директор фестивалю “ГОГОЛЬFEST” Максим Демський, програмний директор фестивалю Анна Басова, куратор театральної програми Андрій Палатний, програмний менеджер фестивалю Олександра Тарас, представники Вінницької міської ради.
 

Дата і час

12 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9