Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Знімки українського фотографа увійшли до виставки британської Королівської фотографічної спільноти
Название (сокращённое отображение): 
У Лондоні проходить виставка наукової фотографії, до якої увійшли дві світлини українського фотографа Євгена Самученка. Організатором виступила британська Королівська фотографічна спілка

 У Лондоні проходить виставка 100 кращих робіт конкурсу наукової фотографії, до якої увійшли дві світлини українського фотографа Євгена Самученка.

Організатором виставки виступила британська Королівська фотографічна спілка. Фотографії, які спілка відібрала на конкурсі, виставлятимуться в Лондонському королівському Альберт-Холі мистецтв і наук до 10 липня. Загалом на конкурс надійшло більше 3,5 тисяч заявок.

До підбірки увійшли зображення з рідкісними фізичними та природними явищами. Наприклад, макрознімок лапки комара, замороженої мильної бульбашки, фото з трьома фазами росту червоного мухомора чи розрізаної бруньки маку. До неї були обрані й знімки українського фотографа Євгена Самученка з атмосферним оптичним явищем під назвою «гало глорія» та з вершиною Манаслу в Гімалаях.

Як розповів MediaSapiens фотограф, «гало глорія» він зняв в українських Карпатах біля вершини Піп Іван, коли подорожував з друзями. «Цікаво, що кожен спостерігав це явище саме над своєю тінню. Й зникло воно так само раптово як і з'явилося — приблизно через хвилину», - розповів Євген. На його фотографії видно навіть подвійне «гало глорія». Тоді сам фотограф не знав, яке явище він зміг зняти, й лише потім знайшов відповідь в мережі.

Другий знімок Євгена, який переміг в конкурсі наукової фотографії, був зроблений під час трекінгу в Непалі. «В той день я і кілька моїх друзів встали ще затемна. Був запланований вихід до базового табору Манаслу, на висоту близько 5000 м. Погода не тішила — накрапав дощ і небо було затягнуте хмарами. Ми почали підніматися, і через годину густі штормові хмари утворили просвіт, в якому з’явилася освітлена вершина 8-ми тисячника (висота Манаслу - 8 156 м., MS). Момент тривав всього кілька хвилин і я встиг зробити цей знімок. Потім небо знову щільно затягнуло хмарами», —  пояснив фотограф. Після того, як хмари розійшлися, пейзаж виглядав зовсім інакше.

Знімки Євгена Самученка опинилися в фіналі конкурсу Королівської фотографічної спілки й в минулому році. Нагадаємо, MediaSapiens раніше писав про перемогу фотографа на конкурсі Photocrowd та кілька його порад щодо особливостей зйомки в Ісландії. 

 

Дата і час

21 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9