Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
ЗМІНА A-I-R
Название (сокращённое отображение): 
Протягом березня-квітня фонд ІЗОЛЯЦІЯ проводить 2-тижневі художні резиденції у Покровську, Бахмуті, Лисичанську та Старобільську. В результаті кожен митець створить власний проект-рефлексію про ситуацію в місті резиденції

 Протягом березня-квітня 2018 у рамках проекту ЗМІНА фонд ІЗОЛЯЦІЯ проводить художні резиденції в містах Донецької та Луганської областей – ЗМІНА A-I-R. Проект складається з 2-тижневих резиденцій для художників у Покровську, Бахмуті, Лисичанську та Старобільську.

Учасники резиденцій:

Покровськ – Катерина Бучацька, Єгор Анцигін

Бахмут – Алевтина Кахідзе, Євген Самборський

Лисичанськ – Оксана Казьміна, Євген Королетов

Старобільськ – група Pic Pic

При виборі перевага надавалася художникам, які працюють з партисипативними практиками, інтервенціями у міський простір, мистецтвом взаємодії. В результаті резиденції кожен художник чи художниця проведе дослідження міста і створить власний проект-рефлексію про ситуацію в місті резиденції. Проекти будуть ґрунтуватися на взаємодії з місцевою спільнотою.

Художні резиденції ЗМІНА A-I-R можуть спровокувати розвиток неформальної культури і представити моделі творчого осмислення міста за допомогою мінімальних ресурсів і активної участі місцевої громади. Планується, що художник не тільки буде працювати над вивченням локального контексту через свою художню практику, але також змінить оптику місцевих жителів на власну історію, ландшафт і довкілля.

ЗМІНА — це серія культурних проектів фонду ІЗОЛЯЦІЯ, що з 2015 року реалізуються на Сході України у тісній співпраці з місцевими громадами. Назва проекту втілює бажання змін та водночас відсилає до індустріального контексту, позначаючи робочі зміни на підприємствах як ознаку мирного життя, до якого хочеться повернутись.

Проект ЗМІНА A-I-R реалізується в рамках Проекту "Зміцнення громадянської довіри" (UCBI II), який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Дата і час

16 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9