Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Зйомки української стрічки про Василя Стуса вийшли на фінальну стадію
Название (сокращённое отображение): 
Зйомки української стрічки «Птах душі» перейшли на фінальну стадію. За словами режисера фільму Романа Бровка, історію про одного з найактивніших представників шістдесятників, поета та дисидента Василя Стуса почали знімати наприкінці квітня

Зйомки української стрічки з робочою назвою «Птах душі», присвяченої життю поета та дисидента Василя Стуса, перейшли на фінальну стадію. Про це повідомили «Радіо Свобода» представники знімальної групи. За їхніми прогнозами, вже за тиждень можна буде перейти до монтажу.

За словами режисера фільму Романа Бровка, історію про одного з найактивніших представників шістдесятників почали знімати наприкінці квітня.

На вихідних одну зі сцен знімали у Палаці культури імені Корольова, у спеціальному приміщенні – реконструкції кінотеатру «Україна» 60-х років минулого століття.

Саме там під час прем’єри кінострічки «Тіні забутих предків» Сергія Параджанова літературний критик Іван Дзюба та журналіст В’ячеслав Чорновіл виступили із закликами до протестів через репресії української інтелігенції.

Творці фільму називають сцену в кінотеатрі на знімальному майданчику однією із ключових, оскільки саме там агенти КДБ почули заклики до протесту Стуса проти проведених арештів.

Проект стрічки став одним із переможців 10-го конкурсного відбору Державного агентства України з питань кіно. Держава виділяє на нього 19 мільйонів гривень, загальний бюджет – близько 40.

 

Дата і час

17 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9