Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
"Жадан і Собаки" презентували новий кліп "Кобзон"
Название (сокращённое отображение): 
Український ска-панк-гурт "Жадан і Собаки" презентував новий кліп на пісню "Кобзон". Вона була написана ще рік тому, однак тепер гурт вирішив зняти кліп до актуального треку

Український ска-панк-гурт "Жадан і Собаки", фронтменом якого є відомий письменник Сергій Жадан, презентував новий кліп на пісню "Кобзон".

Пісня "Кобзон" була написана ще рік тому, однак тепер гурт вирішив зняти кліп до актуального треку. Музиканти по-особливому порушили тему сучасної музики, відтак у пісні звучать гумористичні слова: "коли ви вимикаєте радіо "Шансон" – у лісі помирає ще один Кобзон".

"Дорогі брати і сестри. Перш ніж пропонувати вашій увазі наш епічний кінотвір, хочу сказати таке. Пісню "Кобзон" ми написали ще рік тому. За станом здоров’я Йосипа Кобзона ми не стежимо. В тексті пісні присутня ненормативна лексика. Навіть ні, не так: у тексті пісні щедро присутня ненормативна лексика. Тому, якщо вона вас нервує – не дивіться це відео. Краще взагалі нічого не дивіться. І на вулицю не виходьте. Всім іншим – приємного перегляду. Скидайте свого внутрішнього "кобзона" з ментального п’єдесталу і хай широким проспектом вашої душі рухаються нові вітчизняні Курган і Агрегат. Всім добра!" – анонсував Сергій Жадан.

 

Дата і час

18 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9