Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Zenko Gallery покаже іронічну виставку «Marry me!/Виходь за мене!»
Название (сокращённое отображение): 
З 8 грудня до 8 лютого в Музеї історії Києва триватиме жіночий проект сучасного мистецтва «Marry me!/Виходь за мене!». Художниці іронізують над усталеними стереотипами про те, чого очікують один від одного чоловік та жінка у стосунках та сучасному житті

8 грудня Zenko Gallery представить іронічний жіночий проект сучасного мистецтва «Marry me!/Виходь за мене!». Відкриття відбудеться о 18:00, на третьому поверсі Музею історії Києва. Виставку можна відвідати до 8 лютого, 2018.

У проекті художниці іронізують над усталеними стереотипами про те, чого очікують один від одного чоловік та жінка у стосунках та сучасному житті. Тема рівності статей та соціальної дискримінації жінки, продовжує викликати у світі постійні дискусії. Ці питання безпосередньо пов’язані із стійкими гендерними стереотипами з обох сторін.

У своїх роботах українські художниці привертають увагу до серйозних тем через їх метафоричну візуалізацію засобами мистецтва. На виставці покажуть живопис, відео-арт, фотографію, скульптури та інсталяції.

Учасниці проекту: Аліна Федотова, Наталія Рой, Маша Шубіна, Ганна Москалець, Ганна Киселева, Белла Логачова, Тетяна Колесник, Аліна Копиця, Анастасія Подерв’янська, Ніна Мурашкіна, Лариса Стадник, Ольга Селищева, Ганна Надуда, Тая Галаган, Альона Кузнєцова, Ілона Сільваші, Тетяна Маліновська, Анастасія Лойко, Марина Скугарєва, Маша Куликовська, Наталя Луговська, Тереза Барабаш, Анна Бекерська, Олена Домбровська, AltalunaArtGroup.

Автор ідеї та куратор – Тетяна Маліновська, співкуратор – Юлія Нужина.

Координатор проекту – Яна Афтаназів.

Чи лишаються слова «виходь за мене» тою фантастичною, очікуваною мрією, на здійснення якої чекає сучасна жінка? Чим в наш час є інститут шлюбу з точки зору жіноцтва? Українські художниці пропонують своє бачення актуальних тем.

На відкритті на глядачів чекає мистецький перфоманс “No!”, який представить художниця Ніна Мурашкіна за участі українського дизайнерського бренда GOLETS, та спеціальний коктейль #marryme від Baileys.

Про Zenko Gallery. Галерея є підрозділом ZenkoFoundation. Створена у 2016 році як експериментальний майданчик, що дає можливість творчого самовираження для митців, які ще не встигли отримати публічного визнання, але мають самобутній світогляд та виразну техніку. Діяльність галереї в Україні спрямована на пошук нових талантів серед молодих українських художників та кураторів. Також завданням галереї є представлення робіт українських митців на міжнародних і українських арт-ярмарках та аукціонах. ZenkoGallery представляє власні проекти, які експонуються у різних містах України.Окрім виставкової діяльності галерея проводить онлайн роботу, публікуючи звітність проведених арт-проектів із залученням як власних, так і міжнародних медійних платформ.

Режим роботи МВЦ «Музей історії Києва» (вул. Б. Хмельницького, 7):

Пн. – з 11.00 до 16.00 (каса – до 15:15).

Вт.-Нд. – з 11.00 до 19.00 (каса – до 18:15)

 

Дата і час

19 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9