Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Zenko Gallery бере участь у Kyiv Art Fair
Название (сокращённое отображение): 
Zenko Gallery візьме участь рамках фестивалю Kyiv Art Week. Цього разу галерея представляє таких авторів: Олексій Сай, Артем Волокітін, Руслан Тремба, Богдан Перевертун, Франсуаза Оз та інші митці

23-27 травня в Києві в рамках фестивалю Kyiv Art Week пройде масштабний міжнародний ярмарок мистецтв Kyiv Art Fair. З кожним роком ярмарок стає все більш популярним і тепер в комплексі «Торонто-Київ» буде представлено вже 35 галерей, серед яких арт-інституції з України, Грузії, Німеччини, Данії, Польщі та Великобританії. Виставковий простір ярмарки – понад 5000 кв. м.

Zenko Gallery є постійним учасником події, минулого року вона представляла на своєму стенді роботи семи сучасних українських художників. Цього разу галерея представляє таких авторів (стенд № В35): Олексій Сай, Артем Волокітін, Руслан Тремба, Богдан Перевертун, Франсуаза Оз та інші митці. Як і минулого року, Zenko Gallery виставить не тільки картини Франсузи Оз, але і її авторські прикраси.

В рамках Kyiv Art Fair також пройдуть семінари, лекції, концерти та інше. Серед спеціальних проектів особливу увагу привертає «Ужупіс: відповідальність за свободу», присвячений художньої республіці, організованої в районі Вільнюса.

 

 

Дата і час

20 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9