Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Здатність керування світловими приладами додає нових можливостей компактному мікшеру Soundcraft Si Performer
Название (сокращённое отображение): 
Здатність керування світловими приладами додає нових можливостей компактному мікшеру Soundcraft Si Performer

Компанія Soundcraft здійснила прорив у світі цифрових аудіо мікшерів завдяки запуску ряду продуктів Si Performer — нової лінії мікшерних пультів, що відзначаються вбудованим протоколом DMX, який надає можливість керування світловими приладами.
Маючи здатність 80 вхідних каналів до міксу, лінія Si Performer створена на базі Soundcraft Si Compact, проте надає майже вдвічі більшої потужності DSP та забезпечує підвищену функціональність. Si Performer 2 містить 24 мікрофонних та вісім лінійних входів, а Si Performer 3 має 32 мікрофонні, вісім лінійних входів та чотири канали повернень FX. Два додаткові слоти також дозволяють збільшити кількість входів та виходів: ви можете застосувати будь-який зі стейджбоксів Soundcraft або модулі з ряду Soundcraft ViSi Connect — це уможливлює додавання близько 80 входів до міксу. Також можна під’єднати CobraNet, AVIOM чи AES через відповідні модулі.
Інтегрований DMX512 робить можливим керування світловими приладами, а програма, що входить до комплектації, пропонує чотири сценічні мастери (A-D) з пов'язаними підпорядкованими каналами на поверхнях фейдерів ALT. Індивідуальні кольори різної яскравості та параметри установлюються на підпорядковані фейдери за допомогою загального головного фейдеру, і ці параметри можна задати для будь-якої з робочих поверхонь головних фейдерів з метою одночасного доступу до шарів аудіо та освітлення. Щоб автоматизувати процес, налаштування DMX можуть зберігатися разом із налаштуваннями аудіо у системі збереження позиції, відтак усі налаштування можна діставати автоматично: варто лише натиснути на кнопку або дати команду через зовнішній інтерфейс MIDI. Відновити збереження можна вибірково — лише параметри аудіо або лише параметри освітлення.
Si Performer має стандартний чотирьохсмуговий еквалайзер на всіх вхідних каналах, а також графічні еквалайзери BSS на всіх виходах шин. І все це — на додадок до вже стандартних фільтрів, гейтів, компресорів та затримок на всіх входах, а також до компресорів та затримок на всіх виходах, що, за підрахунками, становить еквівалент більш ніж 220 одиниць обладнання інстальованих у реках.
14 міксів можна конфігурувати у різноманітті комбінацій моно та стерео. Загалом це до 20 мікшувальних шин, які підтримуються чотирма матричними стерео міксами, чотирма спеціалізованими шинами FX та трьома шинами головного міксу, що гарантує справжній режим мікшування LCR.
Також мікшер має додаткові вісім груп VCA та вісім «mute» груп, а кожний канал - LCD-екран для показу інформації-ідентифікації, такої як: назва каналу, завдання, графічні частоти EQ та дані DMX.
Si Performer керується програмою Soundcraft ViSi Remote iPad, як і мікшери серії Soundcraft Vi, Vi1 та Si Compact.

 
Інформацію надано офіційним дистриб’ютором HARMAN в Україні CП «КОМОРА»


 

 

 

Дата і час

15 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9