Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Збірку Лесі Українки переклали арабською мовою
Название (сокращённое отображение): 
Збірку творів та листів Лесі Українки переклали арабською мовою. Перекладачами стали український науковець Олена Хомицька і єгипетський професор Самір Мунді

Збірку творів та листів видатної української письменниці і поетеси Лесі України переклали арабською мовою, передає прес-служба полосьства України в арабській республіці Єгипет.

Презентація відбулася за участю представників єгипетського Міністерства культури, Великої Каїрської бібліотеки, друкованих та електронних засобів масової інформації, закладів культури та вищих навчальних закладів.
Перекладачами творів української письменниці на арабську мову стали директор Єгипетського Центру арабської мови та культури інституту філології Київського національного університету ім.Т.Г.Шевченка Олена Хомицька і єгипетський професор Самір Мунді.
Також зазначається, що 10 екземплярів збірки на арабській мові були передані Великій Каїрській бібліотеці.
 

Дата і час

19 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9