Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Завершальні події публічної програми проекту Цукрова Демократія
Название (сокращённое отображение): 
Фонд ІЗОЛЯЦІЯ запрошує на події в рамках проекту Цукрова демократія, серед яких: лекція києвознавця Віталія Ковалинського «Меценати Києва», імпреза «Кавові історії Грушевських», екскурсія та підсумкова дискусія

До кінця проекту Цукрова демократія залишилося 2 тижні. Публічна програма включає ще 4 події, на які фонд ІЗОЛЯЦІЯ хоче вас запросити.

Зокрема, 20 жовтня ви матимете унікальну можливість послухати лекцію Меценати Києва історика та києвознавця Віталія Ковалинського, автора однойменної книги, який вже кілька років майже не виступає публічно.

Список подій:

20 жовтня, 19:00 – лекція Віталія Ковалинського Меценати Києва (IZONE, вул. Набережно-Лугова, 8).

21 жовтня, 18:30 – імпреза Кавові історії Грушевських (Історико-меморіальний музей Михайла Грушевського, вул. Паньківська, 9).

23 жовтня – екскурсія до Музею Ханенків (вул. Терещенківська, 15-17).

28 жовтня – підсумкова дискусія Цукрова демократія вчора, сьогодні і завтра (IZONE, вулиця Набережно-Лугова, 8).

Окрім того, тричі на тиждень (щочетверга о 19:00 та щосуботи о 12:00 та 17:00) проходять регулярні воркшопи з цукрової архітектури для відвідувачів. Можливе проведення в інший час для груп за попередньою реєстрацією.

 

Дата і час

16 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9