Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Засновано нову стипендію для обдарованих студентів мистецьких спеціальностей
Название (сокращённое отображение): 
Заснована академічна стипендія імені художника, учасника Революції Гідності Тараса Більчука для обдарованих студентів мистецьких спеціальностей. Відповідний проект постанови схвалений на засіданні Уряду 28 лютого

З метою заохочення студентської молоді мистецьких спеціальностей до навчання, стимулювання її до постійного творчого розвитку та сприяння соціальному становленню, заснована академічна стипендія імені Тараса Більчука. Відповідний проект постанови схвалений на засіданні Уряду 28 лютого.

Зазначеній стипендії присвоєно ім’я відомого в Україні та світі художника, активного учасника Революції Гідності Тараса Більчука, який  нагороджений Орденом «За мужність» III ст. та Орденом Героїв Небесної Сотні (посмертно) — за громадянську мужність, патріотизм, відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народові.

Стипендія призначатиметься студентам закладів вищої освіти державної форми власності, які здобувають вищу освіту за спеціальностями «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», «Дизайн» та мають значні успіхи у навчанні та особливі досягнення у творчій діяльності.

Нормативно-правовий акт розроблено на виконання пункту 18 протокольного рішення засідання Кабінету Міністрів України від 20 листопада 2017 р. «Щодо посилення соціального захисту осіб, які постраждали під час участі у масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 р. по 21 лютого 2014 р., а також членів сімей осіб, смерть яких пов’язана з участю у зазначених акціях».

Реалізація проекту постанови стане нормативно-правовою підставою для призначення академічної стипендії імені Тараса Більчука найобдарованішим та найактивнішим студентам згаданих мистецьких спеціальностей закладів вищої освіти України та стимулюватиме їх до подальшого фахового зростання.

 

Дата і час

19 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9