Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Засновано літературну премію імені Івана Корсака
Название (сокращённое отображение): 
Родина Івана Корсака та видавництво «Ярославів Вал» заснували Літературну премію імені Івана Корсака. Нагорода заснована для відзначення найкращого українськомовного історичного роману чи повісті присвячених винятково історії України

На пошанування пам’яті Івана Корсака, а також з метою піднесення в Україні популярності творів історичної тематики й заохочення авторів тих творів, які стали яскравими художніми здобутками, родина Івана Корсака та видавництво «Ярославів Вал» заснували Літературну премію імені Івана Корсака.

Премія заснована для відзначення найкращого українськомовного історичного роману чи повісті присвячених винятково історії України. Твір повинен бути написаний на високому художньому рівні і мати позитивні відгуки в пресі й добрий читацький розголос, а також – має бути опублікований у періодиці не пізніше ніж за три роки до подачі його на конкурс для здобуття премії. До конкурсу на здобуття премії не приймаються твори, відзначені іншими преміями, а також рукописи чи електронні варіанти текстів.

Висувати твори на здобуття премії можуть обласні відділення та Національна cпілка письменників, а також ВУТ «Просвіта». Право номінувати твори на здобуття премії мають також члени журі. Висунення творів на здобуття премії оголошується в ЗМІ з 1 червня і завершується 25 серпня. Члени журі не можуть номінуватися на здобуття премії. Премію вручатимуть щорічно до дня народження письменника 15 вересня в Національному музеї літератури України за участі літературної громадськості та ЗМІ. Лауреат одержує диплом, медаль, а також грошову винагороду в сумі 50 000 гривень.

Журі літературної премії імені Корсака очолив відомий літературознавець і директор видавництва «Ярославів Вал» Михайло Слабошпицький, його заступником став прозаїк і головний редактор часопису «Кур’єр Кривбасу» Григорій Гусейнов.

 

Дата і час

20 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9