Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Заручини - читка п'єси на підтримку Олега Сенцова
Название (сокращённое отображение): 
Сьогодні, 18 травня, під будівлею Посольства Росії в Україні відбудеться читка документальної п’єси Олени Грєміної “Заручини” про судовий процес над Олегом Сенцовим

Сьогодні, 18 травня, о 12.30 під російським посольством відбудеться читка документальної п’єси Олени Грєміної “Заручини” про судовий процес над Олегом Сенцовим.  За участю акторів В’ячеслава Довженко, Романа Ясиновського, Андрія Ісаєнко, Олександра Фоменко.

16 травня 2018 року стало відомо, що український режисер Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування. Його вимога – звільнення всіх українських політв’язнів, що утримуються в російських в’язницях. Сам Олег вже четвертий рік незаконно утримується під вартою в країні, що окупувала його батьківщину - Крим.

16 травня 2018 року з життя пішла Олена Грєміна, художній керівник Театру. doc, в якому регулярно проводилися акції та вистави на підтримку Олега та інших політв'язнів. Смерть Грєміної та її чоловіка Михайла Угарова напряму пов’язані з політичними репресіями в Росії. В 2014 році театр вперше закрили саме за акцію в підтримку Олега Сенцова. Пізніше Олена створила документальну п’єсу про процес над Сенцовим, Кольченком і Афанасьєвим на основі інтерв’ю і документів, яку грали в Театрі. doc.

18 травня - українська театральна спільнота прощається з Оленою Грєміною – видатною драматургинею, режисеркою, однією з лідерів руху “Нова драма” і опозиціонеркою путінського режиму.

18 травня - День пам’яті жертв геноциду кримських татар

18 травня –5-ий день голодує, 3 роки і 8-ий день незаконно утримується у російській в’язниці Олег Сенцов.

18 травня ми підтримуємо Олега Сенцова в його відчайдушній боротьбі за справедливість і закликаємо всіх небайдужих долучитися до цієї акції.

 

Дата і час

22 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9