Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
ЮНЕСКО закликають ввести прямий моніторинг в Криму
Название (сокращённое отображение): 
Україна закликала ЮНЕСКО ввести прямий моніторинг в окупованому Криму в зв‘язку з фактами кричущих порушень прав людини на території окупованого півострова

Порушення норм і стандартів ЮНЕСКО в окупованому Криму є серйозним викликом міжнародному співтовариству. Про це заявив заступник міністра закордонних справ України, представник України у Виконавчій раді ЮНЕСКО Сергій Кислиця, виступаючи 9 жовтня на пленарному засіданні 202-ї сесії Виконавчої ради в Парижі, повідомляє прес-центр МЗС.

«ЮНЕСКО повинна реагувати на динамічні зміни сучасного світу. Величезний потенціал Організації повинен бути використаний в повному обсязі. Лакмусовим папірцем на здатність ЮНЕСКО знаходити адекватні відповіді на виклики 21-го століття має стати запровадження прямого моніторингу в Криму», – сказав Кислиця.
Голова української делегації навів факти кричущих порушень прав людини на території окупованого півострова, відзначив важливість об'єднання зусиль міжнародної спільноти для вирішення проблеми незаконної окупації Росією Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.
Кислиця привернув увагу до вирішення нинішньої сесії рекомендувати Генеральній конференції ЮНЕСКО, яка відбудеться в листопаді 2017 року в Парижі, створити на базі Малої академії наук України Центр ЮНЕСКО категорії 2.
 

Дата і час

19 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9