Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
ЄБРР оголосив про старт конкурсу EBRD Literature Prize 2019
Название (сокращённое отображение): 
Стартує щорічний літературний конкурс EBRD Literature Prize 2019. На перемогу можуть претендувати лише твори, перекладені на англійську і надруковані у Великій Британії не раніше 15 листопада 2017-го

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) оголосив про старт свого щорічного літературного конкурсу EBRD Literature Prize 2019.

У конкурсі можуть взяти участь письменники з 38 країн (в тому числі Україна), в економіку яких інвестує ЄБРР.

При цьому на перемогу зможуть претендувати лише твори, перекладені на англійську і надруковані у Великій Британії не раніше 15 листопада 2017-го.

Переможець конкурсу разом з перекладачем твору розділять 20 тисяч євро, а двоє фіналістів та перекладачі їхніх творів отримають по 1 тисячі євро кожен.

Міжнародний банк прийматиме заявки від конкурсантів до 1 листопада 2018

Конкурсну комісію EBRD Literature Prize 2019 очолить багаторічний репортер і ведуча BBC Розі Голдсміт. Крім англійської, вона володіє трьома мовами (французька, німецька, італійська) і керує організацією European Literature Network, яку сама заснувала в 2015-му.

Журі оголосить список претендентів на перемогу в літературному конкурсі ЄБРР на початку 2019-го.

 

Дата і час

14 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9