Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Як створити арт-проект для Burning Man?
Название (сокращённое отображение): 
19 січня у Closer пройде зустріч із українськими учасниками фестивалю незалежного мистецтва Burning Man. У рамках події вони розкажуть, як створити свій арт-проект для фесту такого масштабу

У 2017 році Україна успішно долучилася до фестивалю незалежного мистецтва Burning Man, який щорічно відбувається в США, штат Невада, в пустелі Блек-Рок. Перший в історії Black Rock City український кемп Kurenivka зібрав навколо себе безліч зацікавлених людей зі всіх материків.

19 січня о 20.00 у Closer пройде зустріч із українськими учасниками фестивалю. У рамках зустрічі вони розкажуть, як створити свій арт-проект для Burning Man, а також презентують концепцію першого Precompression в Україні — щорічної офіційної події Burning Man, яка проводиться у всіх країнах з великим ком'юніті, щоб об'єднати всіх, хто вже був, або тільки планує опинитися на Burning Man.

«Представити свій проект на Вurning Man — мрія багатьох. Зробити це одночасно дуже складно і дуже просто. З чого почати, як сформувати бюджет і команду, як організувати процес. Burning Man це не фестиваль. Ми вважаємо його 70-тисячним містом, який щороку будується і руйнується жителями. Крім того, BM — це розгалужена по всьому світу неприбуткова організація, покликана розвивати творчість в представниках нашого виду. У 2016 році BM виділила на створення арт-об'єктів 1,5 млн доларів у вигляді грантів», — розповідають організатори зустрічі.

Після зустрічі у Mezzanine пройде Kurenivka Afterparty разом з резидентами українського кемпу Kurenivka.

 

Дата і час

15 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
 
 
 
 
 
15