Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Всесвітня спадщина ЮНЕСКО поповнилася новими об'єктами
Название (сокращённое отображение): 
Три нових об'єкти - з Кенії, Оману і Саудівської Аравії внесли до переліку об'єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Нові об'єкти всесвітньої спадщини комітет розглядатиме до 1 липня

 До переліку об'єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО внесли три нових об'єкти - з Кенії, Оману і Саудівської Аравії. Про це повідомили на сайті організації 29 червня, передає "Укрінформ".

"Комітет Всесвітньої спадщини, що зібрався у Манамі з 24 червня під головуванням Шайхи Хая Бінт Рашед аль-Халіфа з Бахрейну, сьогодні вдень включив три культурних об'єкти до Списку всесвітньої спадщини", - зазначається в повідомленні.

Як уточнюється, йдеться про визначні пам'ятки з Кенії, Оману і Саудівської Аравії.

Зокрема, до списку ЮНЕСКО включено Тхімліч Охінга - археологічний об'єкт, який розташований на північному сході кенійського міста Мігорі в районі озера Вікторія. Це укріплена кам'яна споруда, побудована методом сухої кладки імовірно в XVI столітті нашої ери.

Об'єктом всесвітньої спадщини визнано також стародавнє місто Калхат на східному узбережжі Омана. Він є унікальним археологічним свідченням торгівлі між жителями східного узбережжя Аравійського півострова, Східної Африки, Індії, Китаю та Південно-Східної Азії.

Третій об'єкт, внесений до списку ЮНЕСКО, - оазис Аль-Аль-Ахса, розташований у східній частині Аравійського півострова. Це найбільший оазис у світі, в ньому налічується 2,5 мільйона пальм.

Нові об'єкти всесвітньої спадщини комітет розглядатиме до 1 липня.

Як повідомлялося раніше, фахівці управління культури, національностей, релігій та охорони об'єктів культурної спадщини Одеської облдержадміністрації готують заявку на включення Білгород-Дністровської фортеці до Попереднього списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. 

 

Дата і час

21 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9