Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Вручення листа від Олега Сенцова представникам посольств
Название (сокращённое отображение): 
Сьогодні, 7 червня об 11:00, українські кінематографісти, правозахисники, журналісти і громадські діячі вручать листа від Олега Сенцова представникам посольств країн-учасниць "Великої сімки"

Акція з вручення листа від Олега Сенцова представникам посольств країн-учасниць "Великої сімки" відбувається напередодні саміту в Канаді. Серед зазначених посольств – Японія, Велика Британія, Канада, Німеччина, Франція, Італія, США.

Цитуємо лист Олега Сенцова: «Шановні панове! Дякую Вам велике за те, що ви і ваші країни робите для України. Нам ще багато належить зробити самим і з вашою допомогою. Наприклад, перемогти в цій гібридній війні з нашим ворогом. З приводу ситуації з українськими політв'язнями, я сподіваюся, що ви щось зможете зробити для вирішення їхніх доль і не будете зосереджуватися на одній особистості, наприклад, мені. А допоможете багатьом. Удачі вам у вашій нелегкій справі! Слава Україні!».

 

Дата і час

17 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9