Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Воркшоп Алевтини Кахідзе «Дітям про громадянство та патріотизм»
Название (сокращённое отображение): 
У львіському музеї "Територія Терору" 21 червня відбудеться воркшоп Алевтини Кахідзе для освітян та музейників міста “З дітьми про громадянство людей, тварин і рослин"

 21 червня о 13.00 у музеї "Територія Терору" (проспект Чорновола, 45 г) відбудеться воркшоп для освітян та музейників міста “З дітьми про громадянство людей, тварин і рослин", який проводитиме концептуальна художниця, лауреатка премії ім. Казимира Малевича, посланиця з толерантності Програми розвитку ООН в Україні Алевтина Кахідзе.

“Восени 2016 року в одній сільській школі мене запросили до співпраці над Стендом патріотичного виховання, мовляв “зараз в кожній школі має бути”. Тоді я подумала: що саме я можу запропонувати дітям для такої складної теми – як виховується патріотизм, і хто такий патріот, і чи потрібно про це говорити? Мені потрібно було більше року, щоб з’явилися перші ескізи стенду — чорно-білі малюнки із запитаннями, на які дитина може домалювати свої відповіді або скористатися моїми підказками. Працюючи над стендом, який я назвала “З дітьми про громадянство людей, тварин і рослин”, я проговорювала запитання для стенда із моїми друзями та колегами аби уявити розмови, яку мені б хотілося мати із дітьми. Стенд майже готовий і я встигла його перевірити із дітьми — це дійсно працює”, - зазначає Алевтина Кахідзе.

В ході заходу буде презентовано напрацювання авторки щодо її проекту “З дітьми про громадянство людей, тварин і рослин”, аби торкнутися складних питаннь толерантності у розмовах із дітьми щодо патріотизму.

Зустріч із Алевтиною Кахідзе пройде в рамкам її місії "Толерантність мовою мистецтва" за підтримки програми розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН) та Міжнародного Центру Перспективних Досліджень - МЦПД.

ПРООН є глобальною мережею ООН в галузі розвитку, організацією яка виступає за позитивні зміни та надає країнам доступ до джерел знань, досвіду та ресурсів задля допомоги людям в усьому світі будувати краще життя.

 

Дата і час

20 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9