Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Воркшоп «Як писати прозу»
Название (сокращённое отображение): 
Мистецький арсенал. ЛітЛаб запрошує 6 березня на воркшоп британського письменника Девіда Солоя «Як писати прозу». Розмова про творчий процес та фахові підходи до творчості адресована насамперед тим, хто хоче зрозуміти, як працює письменник

Як писати художню прозу? Як готувати себе до початку роботи над книжкою? Як відбувається процес створення роману чи прозової збірки - від задуму до шліфування чернеткових записів? Що насправді робить письменник і як стати успішним автором прози?

Мистецький арсенал. ЛітЛаб запрошує на воркшоп британського письменника Девіда Солоя «Як писати прозу» 6 березня о 14:00.

Тригодинна розмова про творчий процес та фахові підходи до творчості адресована насамперед тим, хто хоче зрозуміти, як працює письменник.

Захід відбудеться англійською мовою з послідовним перекладом на українську.

Девід Солой (David Szalay) – британський письменник. Автор кількох романів та збірок короткої прози. Навчався у Оксфордському університеті. Писав радіодрами для BBC.

Отримав премії Бетті Траск та Джефрі Фабера за дебютний роман «London and the South East» (2008), став фіналістом Букерівської премії з романом «All That Man Is» (2016). Є автором романів «Innocent» (2009) і «Spring» (2011). Девід Солой увійшов до списку 20-ти топових британських письменників до 40 років видання «The Telegraph» (2016), а також списку найкращих молодих британських романістів від літературного журналу «Granta». «The Guardian» називає Солоя «одним з найкращих письменників, яких ми маємо».

У своїх текстах Девід Солой розкриває складні характери, дає голос героям, які перебувають у кризових ситуаціях, досліджує маскулінність. «Солой – досвідчений, визнаний письменник з гострим оком на амбіційних, зранених та тих, хто обманює себе. Його талант в тому, що він критично аналізує персонажів, але ніколи не втрачає поваги до них. Якими б сліпими чи винними, недосвідченими або жорстокими вони б не були, їхній творець знаходить їхню гідність» - пише «Commonweal Magazine».

Сам автор так говорить про героїв роману «All That Man Is»: «Я намагався представити їх правдиво – як внутрішнє життя, так і зовнішню поведінку. Більшість приватних думок людей, я підозрюю, часто виходять за рамки того, що прийнято говорити вголос. Це одна з дивних речей роману як форми – сучасного роману зокрема – те, як нам дозволяється підслуховувати найбільш таємні думки персонажів; це не так, як ми відчуваємо інших людей у нашому житті. Це, можливо, більше схоже на те, як ми відчуваємо самих себе».

Подія відбувається за підтримки Британської Ради спільно з Письменницьким центром Norwich, Великобританія, в рамках Міжнародного літературного шоукейсу.

 

Дата і час

19 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9