Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Володимир Рафєєнко отримав Вишеградську літературну премію
Название (сокращённое отображение): 
Володимир Рафєєнко став лауреатом Вишеградської літературна премії Східного партнерства. Український письменник отримав премію за роман «Долгота Дней»

 Український письменник Володимир Рафєєнко став лауреатом Вишеградської літературна премії Східного партнерства. Про це повідомляє офіційний сайт відзнаки.

Володимир Рафєєнко отримав премію за роман «Долгота Дней» (видавництво «Фабула»). Роман також має і український переклад, який вийшов у «Видавництві Старого Лева» Маріанни під назвою «Довгі Часи».

Окрім Рафєєнка, серед номінантів з України були також Оксана Кісь («Українки в ГУЛАГу: вижити значить перемогти»), Сергій Жадан («Інтернат»), Артем Чех («Точка нуль»( Мирослав Дочинець («Мафтeй. Kнига написана сухим пeрoм»), Мирослав Лаюк («Баборня») та Катерина Калитко («Землею загублених, або Маленькими страшними казками»).

Нагадаємо, що Вишеградська літературна премія Східного партнерства (Visegrad Eastern Partnership Literary Award) відзначає авторів поезії, художньої та наукової літератури з країн Східного партнерства (Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Грузії, Молдови та України).

Володимир Рафєєнко народився 25 листопада 1969 року в Донецьку (Україна). В 1996 році закінчив Донецький національний університет за спеціальностями російська філологія, культурологія. Працював літературним редактором і ведучим менеджером у видавництвах Донецька. Публікується з 1995 року. Член українського відділення «Пен-центру». Автор 6 романів, книги новел, 3 віршованих збірок. Має публікації в літературно-художніх журналах Нью-Йорка, Стокгольма, Києва, Одеси, Москви, Санкт-Петербурга, Вроцлава, Відня, Берліна. З липня 2014 року в зв’язку з війною на південному сході України вимушено проживає в Києві.

 

Дата і час

14 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9