Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Володар мух. Показ вистави
Название (сокращённое отображение): 
5 липня в Європейському культурному центрі «Краків» відбудеться показ вистави «Володар мух». Перфоманс створений за мотивами книг Вільяма Голдінга "Володар мух" та Оскара Шпенглера "Присмерк Європи"

Володар мух – перформанс, постдраматичний експресіоністичний театр за мотивами книг Вільяма Голдінга "Володар мух" та Оскара Шпенглера "Присмерк Європи".

Гурт школярів опиняється на безлюдному острові. На початках хлопчаки намагаються дотримуватись демократичних ритуалів, проте щось руйнівне поступово і невблаганно бере гору. Страх створює прірву непорозуміння. Вона змінює сприйняття світу, усамітнює і капсулює свідомість. Виникає оболонка, всередині якої кожен герой замикається, тим самим ще більше посилюючи нерозуміння між героями. Куди ж приведе ініційована страхом ланцюгова реакція?

Прем'єра "Володаря мух" відбулась 8 червня й спровокувала палітру суперечливих вражень. Глядачі умовно поділилися на три фронти. Перший – обстоює думку, що постановка – "бездарне дуркування", котре "нічого спільного з книгою не має". Друга частина стверджує, що перформанс – сильний ритуал і нічого глибшого вони в житті не проживали. Треті прагнуть фіналу, бо гостро-круто перебували у світі, що виникає, але все обривалось занадто швидко.

Показ 5 липня – це видання друге, трансформоване та продовжене. Трупа веде постійний пошук влучних форм відображення сучасності через символізм та психологічний досвід.

Для "Володаря мух" необхідне так зване ретроспективне, відтерміноване сприйняття. Це означає, що знаходячись безпосередньо в залі, ви свідомі того, що з вами комунікують в різних знакових системах одночасно – як мінімум, це музика, текст, режисерське рішення, сценографія, костюми, світло, тощо. Це відмінні семантичні системи, і тому не потрібно прагнути зрозуміти все одразу, тут і зараз. Те, на чому варто фокусуватись – це цілісно увібрати все дійство, записати його на рівні відчуттів, помітити та взяти для себе якомога більше з усього, аби "пожити" з цим досвідом, а вже тоді - спробувати його осмислити.

 

Дата і час

21 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9