Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Визначено учасників бліц-фестивалю «KURBAS 10X10»
Название (сокращённое отображение): 
Обрано 10 учасників бліц-фестивалю театральної пострефлекії «KURBAS 10X10», що відбудеться 17-18 листопада у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі "Мистецький арсенал". В рамках фестивалю театральними групами та перформерами з різних міст України буде здійснено інтервенцію у простір виставки «Курбас: Нові світи»

За результатами OPEN CALL обрано 10 учасників бліц-фестивалю театральної пострефлекії «KURBAS 10X10», що відбудеться 17-18 листопада у Мистецькому арсеналі.

Театр «Публіцис» (Харків),
Київський академічний Молодий театр,
Київський театр на Подолі,
Майстерня Живого театру «Глибина» (Київ),
Перформативний театр BEDLAM (Київ),
Іван Орленко (Вінниця),
ПТІцентр «Платформа театральних ініціатив» (Харків),
Павло Юров (Київ),
Центр ім. Вс. Мейєрхольда (Херсон),
ТО Hronotop.ua (Київ) + спеціальний гість театр «Арабески» (Харків).
В рамках фестивалю театральними групами та перформерами з різних міст України буде здійснено інтервенцію у простір виставки «Курбас: Нові світи».
OPEN CALL тривав з 14 вересня по 15 жовтня 2018 року. Найшло 23 заявки з різних міст України. До участі у бліц-фестивалі запрошувались актори/режисери/хореографи/перформери з театральними етюдами на тему творчого доробку Леся Курбаса тривалістю 10 хвилин. Основою для перформативних висловлень були п‘єси, що ставилися у Березолі та матеріали з творчості та життя режисера.
 

Дата і час

19 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9