Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Візерунок на камені: Віра Агеєва презентує біографію Миколи Бажана
Название (сокращённое отображение): 
16 березня в музеї Національного університету «Києво-Могилянська Академія» відбудеться перша презентація книги «Візерунок на камені. Микола Бажан: життєпис (не)радянського поета», яка незабаром вийде у «Видавництві Старого Лева»

 У п’ятницю, 16 березня, о 17:00 в музеї Національного університету «Києво-Могилянська Академія» (Київ, вул. Г. Сковороди, 2 — вхід в музей через 1 корпус) відбудеться перша презентація книги «Візерунок на камені. Микола Бажан: життєпис (не)радянського поета», яка незабаром вийде у «Видавництві Старого Лева». Авторка видання Віра Агеєва та літературознавець Ростислав Семків говоритимуть про невідомі факти біографії (не)радянського Миколи Бажана.

 
Під час зустрічі спікери підніматимуть такі питання:
 
— які таємниці ховає розсекречена справа-формуляр із сотнями доносів на поета?
— звідки у родині Бажанів ікона, яку благословив Папа Римський?
— чому футурист колекціонував антикваріат?
— як син петлюрівського офіцера Платона Бажана став заступником голови раднаркому Української РСР?
— чому Сталін власноруч вписав ім’я Миколи Бажана у список на нагородження орденом Леніна?
— як Україна отримала свою національну енциклопедію і чому для цього треба було так багато дипломатичних зусиль?
— чому забороняли поему «Дебора»? (І щасливе продовження історії юнацького кохання)
— що лишилося в поетових шухлядах?
 
Віра Агеєва — українська письменниця, літературознавця та літературна критикиня. Докторка філологічних наук. Працювала в Інституті літератури НАНУ, заступницею редактора журналу «Слово і час». Досліджує проблеми стильової диференціації української літератури ХХ століття, особливості розвитку українського модернізму. Авторка статей, рецензій, оглядів у журналах «Вітчизна», «Прапор», «Березіль», «Слово і час». Лауреатка Державної премії України імені Тараса Шевченка. З 1996 року — професорка «Києво-Могилянської академії». Член журі «Книга року BBC». Авторка понад 20-ти літературознавчих досліджень.
 
Ростислав Семків — український літературознавець, літературний критик, перекладач, видавець, доцент Національного університету «Києво-Могилянська Академія».
 

Дата і час

21 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9