Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Виступ дуету «Простір музики» з піснями Стаса Тризубого
Название (сокращённое отображение): 
У PinchukArtCentre 4 липня відбудеться перша музична подія в рамках нової виставки: дует «Простір музики» виконає пісні відомого барда Стаса Тризубого, відомого іронічністю своїх творів та поглядів

 У середу, 4 липня, о 19:00 в PinchukArtCentre відбудеться перша музична подія в рамках нової виставки: дует «Простір музики» виконає пісні відомого барда Стаса Тризубого, відомого іронічністю своїх творів та поглядів.

Дует «Простір музики» створений авторами і виконавцями Сергієм Морозом та Ігорем Якубовським у 2000 році. Впродовж 2012 року дует працював над альбомом «Пісні Тризубого Стаса у виконанні дуету «Простір музики». Результатом цієї роботи став напрацьований матеріал з 19 пісень Станіслава Щербатих.

Музика Тризубого Стаса - особисті переживання музиканта кінця 80-х - початку 90-х років, де критика радянської та ранньої української демократії першої половини 1990-х не має яскраво вираженого політичного характеру. Музика Тризубого Стаса - це візуалізація цивілізаційних перетрубацій, де істинна природа проблем тих чи інших політичних адміністрацій обгрунтована Стасом у першу чергу через призму протоархаїчної свідомості, що виникла на тлі низки або ряду геополітичних катклізмів без перебільшення останніх кількохсот років.

 

Дата і час

14 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9