Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Виставковий проект "50/50"
Название (сокращённое отображение): 
Художник Тарас Григорук спільно зі скульптором Віктором Проданчуком презентують унікальну мистецьку виставку в Одеському музеї західного та східного мистецтва. Відкриття відбудеться 18 червня

18 червня в Одеському музеї західного та східного мистецтва, на Пушкінській 9 о 16:00 відбудеться відкриття виставки скульптора Віктора Проданчука та художника Тараса Григорука під назвою "50/50".

Тарас Григорук – художник, який належить до корифеїв сучасного українського мистецтва і є представником молодої генерації українських мистців-нонконформістів 20 сторіччя. Художник відомий за межами України, зокрема у Франції, де він навчався в Національній вищій школі образотворчих мистецтв (École nationale supérieure des Beaux-Arts) у Парижі, а його роботи представлені в художніх галереях, музеях та приватних колекціях світу. У живописі Тараса Григорука завжди присутні етномотиви Гуцульщини та Карпатського краю. Художник у своїх роботах поєднав здобутки української та європейської мистецьких шкіл. У творчості митця присутнє прагнення увійти у світовий художній контекст, максимально зберігши національну неповторність. Роботи Тараса Григорука мали успіх на світових аукціонах, зокрема Сотбіс та Філіпс. Григорук також належить до групи художників, які відродили український живопис на склі та вивели його з народного у професійний мистецький простір. Виставка в Одеському музеї західного та східного мистецтва стане 20-ю, ювілейною виставкою художника.
Віктор Проданчук працює зі скульптурою, в якій поєднує мотиви Трипілля та ультрасучасне мистецтво, зокрема застосовує новітні підходи до роботи із пластикою. Роботи Віктора Проданчука є неординарними та неоднозначними. Основне завдання його скульптури - викликати емоції. Тому жодний глядач не залишається байдужим.
Унікальності виставці додадуть роботи, у яких поєднано живопис та скульптуру. Творчий експеримент Тараса Григорука втілився у тому, що полотном для його художніх задумів стали скульптури Віктора Проданчука, а відтак вони удвох стали засновниками нового мистецького напрямку.
 

Дата і час

17 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9