Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Виставковий комплекс «Львівський Палац Мистецтв»
Название (сокращённое отображение): 
Виставковий комплекс «Львівський Палац Мистецтв»

Lviv_Palac_MystetstvВідкритий у 1996р., за своїми площами найбільший в Україні. При загальній площі 8,7 тис. м. кв. площа експозиційних залів складає 3,6 тис. м. кв. Розміри 12-ти експозиційних залів, розташованих на 4-х рівнях, від 60 м кв. до 780 м кв. В палаці є конференц-зал на 200 місць зі сценою та арт-вітальня. Починаючи з перших виставок, присвячених відкриттю, ЛПМ вибрав орієнтацію на виконання посередницької функції між сучасним мистецьким середовищем і шанувальниками мистецтва, на те, щоб представляти на широку глядацьку публіку пошуки і здобутки сучасного мистецтва, розвивати творчі зв’язки між реґіонами України, сприяти розвитку творчого потенціалу міста, стати містком інтеґрації у європейський мистецький простір.

В ЛПМ виставляли свої роботи, як ще нікому невідомі представники різних мистецьких шкіл України, Польщі, Литви, студенти Львівської Національної Академії мистецтв та Львівського коледжу декоративно- ужиткового мистецтва, так і знані в Україні та знамениті у світі митці. За час діяльності ЛПМ шанувальники мистецтва змогли познайомитися з неоприлюдненими дотепер творчими здобутками і пошуками таких видатних митців як Є.Лисик, К.Звіринський, З.Флінта, Г.Якутович, поспілкуватись з відомими митцями з Києва, Одеси, Миколаєва, Тернополя, Чернівців, Житомира, Донецька.

З часом виокремились і набули широкого резонансу “свої” регулярні мистецькі події, які без ЛПМ були б неможливими. Це Львівський Осінній Салон “Високий Замок”, Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку “Весняні настрої”, пленери львівських художників на місцях, пов’язаних з іменем Т. Шевченка і щорічна виставка тврів за їх результатами до Шевченківських днів “Свою Україну любіть…”. На основі творів і документів, подарованих ЛПМ, тут постійно функціонує кімната-музей Т.Шевченка.

ЛПМ підтримує зв’язки з різними творчими орґанізаціями. При співпраці з Львівським відділенням Національної спілки художників України у ЛПМ було проведено багато персональних виставок львівських художників, а також цікавих мистецьких проектів, зокрема, виставки секцій спілки, що стали реґулярними, “Текстильний шал”, “Львівський гобелен”, ”Львівська кераміка” та інші.

Завдяки контактам ЛПМ із зарубіжними культурними представництвами і посольствами в Україні були проведені виставки зарубіжного мистецтва, як, наприклад, митців світової слави ґрафіка Якова Гніздовського (США) і Карла Карри (Італія), живопис Емми Андієвської (ФРН) та ін.

Ми завжди відкриті на співпрацю у реалізації оригінальних мистецьких проектів.

Адреса: м.Львів, вул. Коперника, 17

Телефон: 261 47 33

www.artpalace.org.ua

 

Дата і час

14 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9