Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Виставка живопису Венери Сабірової «Всесвіт за моїм вікном»
Название (сокращённое отображение): 
У Центрі Української Культури та Мистецтва 11 січня відбудеться відкриття виставки живопису Венери Сабірової «Всесвіт за моїм вікном». До експозиції увійде олійний живопис, вітраж, змішані техніки з використанням напівдорогоцінного каміння, авторська техніка зі склом

11 січня о 18:00 в Центрі Української Культури та Мистецтва відбудеться відкриття виставки живопису «Всесвіт за моїм вікном».

До експозиції увійдуть картини, створені Венерою Сабіровою. Цікаво, що це будуть твори, виконані різними матеріалами та техніками, але об’єднані однією темою: Всесвіт починається не десь у невідомості, а поруч!

Буде представлений олійний живопис, вітраж, змішані техніки з використанням напівдорогоцінного каміння, авторська техніка зі склом. Для художниці не має значення, як передати враження та почуття:  чи то фарбою, чи  камінням, або ж світлодіодами.

Венера Сабірова називає себе художником у постійному творчому розвитку та  невиправним оптимістом. Її девіз: «Добре, там де я є!». За першою освітою – економіст. Але в 2008 році бажання створювати та пізнавати мистецтво підштовхнуло Венеру до вступу в Київську національну академію образотворчого мистецтва та архітектури.

Із 2010 року почала організовувати щорічні персональні виставки, які демонструють невгамовний творчий потенціал художниці. Також Венера Сабірова є активною учасницею колективних художніх проектів та свят. Роботи художниці знаходяться в приватних колекціях України, Росії, Німеччини, Франції, США, Канади, Ізраїлю, Швейцарії.

Венера Сабірова каже: «На сьогоднішній день, мене, більш за все, приваблюють  поєднання прозорості та легкості скла та веселкова виразність вітражних фарб, особлива енергетика та надзвичайні відчуття від спілкування з олійними фарбами. Хочу, щоб любов переповілась через картини усім, хто дивиться на них, щоб  від промінчиків сонця, які присутні в кожній  моїй картині, було світло, тепло та весело. Люблю цей прекрасний світ, люблю творити своїми руками те, що приносить хоч маленьку радість, часточку щастя та посмішку!»

 

Дата і час

20 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9