Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Виставка Володимира Слєпченка «Увійди у мій світ»
Название (сокращённое отображение): 
У виставкових залах «Хлібні» на території Національного заповідника «Софія Київська» з 15 листопада працюватиме ювілейна виставка номінанта Шевченківської премії-2018, народного художника України Володимира Слєпченка

З 15 листопада по 15 січня у виставкових залах «Хлібні» на території Національного заповідника «Софія Київська» працює ювілейна виставка номінанта Шевченківської премії-2018, народного художника України Володимира Слєпченка.

Один з кращих українських митців сучасності, маляр і графік працює   в   мистецькому напрямі   романтичного символізму та авторській  техніці «артлайн». Основні жанри творчості – історична картина, портрет, сакральне мистецтво. За півстоліття творчої діяльності митець не прожив жодного дня без пензля. Твори Володимира Слєпченка зберігаються в музеях і приватних колекціях по всьому світу.

У доробку художника особливе місце відведене портрету: «Для мене людина –  це дивовижний космічний світ, який цікаво вивчати все життя, заглиблюючись у найтонші, непідвладні часу, порухи душі», –  розповідає Володимир Слєпченко.

Велика галерея славетних українців з часів Київської Русі до сьогодення, а також полотна з героями війни та майдану вже стали живою легендою сучасного живопису.  Автор натхненно створює на полотнах потужні символи, які кожен читає і відчуває по-своєму.

Проект «Увійди у мій світ» –  це понад 80 полотен, переважно портретів, написаних у 2012-2017 роках (цикли «Обрані часом» , «Обличчя війни», «Паралельні світи», «Генії світової цивілізації», «Київ як портрет»).

Запрошуємо вас до подорожі світом Володимира Слєпченка –  світом образів, що вражають. 

Дата і час

11 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9