Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Виставка-продаж художніх творів членів Спілки художників в Ужгороді
Название (сокращённое отображение): 
У дворику Закарпатського обласного художнього музею ім. Й. Бокшая відбулася одноденна виставка-продаж робіт членів Закарпатської організації Національної спілки художників України. Жанрово переважають пейзажі Закарпаття та його населених пунктів зі старовинною архітектурою

14 вересня 2018 року у дворику Закарпатського обласного художнього музею ім. Й. Бокшая відбулася одноденна виставка-продаж робіт членів Закарпатської організації Національної спілки художників України.

«Усі двадцятеро авторів – дійсні члени нашої Спілки. Художники могли представити ті твори, які вважали за потрібне, ми навмисно не об’єднували їх конкретною тематикою – хотіли показати розмаїття сучасної закарпатської живописної школи. Виставку приурочили до Дня міста, що саме відзначає Ужгород», – розповів голова Закарпатської організації Національної спілки художників України Борис Кузьма.
Закарпатські майстри пензля представили до уваги глядачів близько трьох десятків робіт у різних техніках і жанрах. Традиційно найширше експонований олійний живопис. Жанрово переважають пейзажі Закарпаття та його населених пунктів зі старовинною архітектурою, однак є тут і чимало натюрмортів, трапляються й тематичні сцени та анімалістика.
Яскраві теплі барви робіт перегукуються з більш стриманими холодними відтінками. Це ще раз доводить: закарпатська школа живопису різна й багатогранна і кожен тут знайде те, що відізветься у його душі.
 

Дата і час

16 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9