Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Виставка-конкурс «Зелена хвиля» збирає гроші на лікування раку крові
Название (сокращённое отображение): 
Митці допомагають боротися з лімфомою: у Києві відкрилася виставка-конкурс «Зелена Хвиля»

У рамках благодійного проекту «Мистецтво проти раку» стартувала виставка-конкурс «Зелена хвиля».  Відкриття відбулося 1 квітня у галереї «Митець». Представлені роботи початківців та професіоналів, загалом близько 40 художників, котрим від 9 до 35 років.

Мета проекту «Зелена хвиля»: допомогти боротися із раком. Гроші від продажу експонатів передадуть на лікування молодим людям хворим на лімфопроліферативні захворювання (на рак крові). На відкритті зазначили, що в Україні 30 тисяч хворих на лімфоми і близько мільйона має рак.

«Це не перша «Зелена хвиля», а вже третя. Наше завдання мінімум: зібрати кошти для людини із Херсона, потрібно 20 тисяч гривень. Ми плануємо за ці десять днів, що триватиме виставка, надати йому можливість жити далі. Не обов’язково купувати роботу. Можна одну-дві гривні кинути в скриньку, що буде в залі», - сказав заступник голови Київської організації Національної Спілки художників України, один із організаторів виставки-конкурсу, Брильов Сергій Володимирович.

На виставці-конкурсі «Зелена хвиля» учнів дитячої академії нагородили грамотами, іншим учасникам конкурсу видали дипломи про участь у виставці. Також виступив академічний хор Київського національного університету культури.

Представлено такі тематичні розділи на виставці: живопис; графіка; скульптура; декоративно-прикладне мистецтво.

Виставка триває з 1 до 10 квітня у Галереї «Митець», м. Київ, вул. Велика Васильківська, 12, ( вхід вільний). 

 

Дата і час

26 травня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9