Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Виставка "Коментар до фотографії"
Название (сокращённое отображение): 
Фонд ІЗОЛЯЦІЯ презентує 21 квітня у Покровському історичному музеї групову виставку “Коментар до фотографії”. Експозиція - колективна робота учасників та учасниць арт-лабораторії від художників Єгора Анцигіна та Катерини Бучацької

21 квітня о 14:00 у Покровському історичному музеї (вул.Європейська 22) фонд ІЗОЛЯЦІЯ презентує групову виставку “Коментар до фотографії”.

Виставка — колективна робота учасників та учасниць арт-лабораторії від художників Єгора Анцигіна та Катерини Бучацької. Воркшоп з сучасного мистецтва відбувся у Покровську в рамках резиденції ЗМІНА A-I-R у березні 2018 року. Серед учасників студенти, працівниці музею, активісти та активістки, школярка та небайдужі до культури місцеві мешканці, завданням яких було попрацювати з власними фотозбірками та спробувати себе у ролі художника, що працює з особистим архівом. Серед своїх фото учасники обирали ті, які відтворювали у середовищі міста або ж створювали нові “ситуації мистецтва”, задокументовані у експозиції.

Основна мета виставки - зі звичайного зробити особливе, навчитись бачити у власному буденному досвіді цінне і відкрити для себе художній потенціал у взаємодії з навколишнім світом. Представлені роботи - це знайомство з Покровськом через обличчя його мешканців.

“Створювати виставку з різними людьми, намагаючись проявити місцевий контекст - непросте завдання, яке втілилось через використання фотоархівів учасників як найбільш доступного художнього інструменту. Фотографія з одного боку усім доступна і цим об’єднує учасників, а з іншого — проявляє відмінності, характери та особистий досвід авторів. Через фіксацію, пригадування та проговорювання вдалось створити суб’єктивний образ сучасного Покровська”, — говорить Єгор Анцигін.

“У який спосіб створити подію без самої події? Я думала про цей спосіб, а потім, ми, здається, створили її у Покровську. За словами Сьюзен Зонтаг «фото не просто результат зустрічі фотографа і події; зйомка – сама по собі вже подія, до того ж подія з привелійованим правом: втручатися у те, що відбувається, чи ігнорувати його”, — додає Катерина Бучацька.

ЗМІНА A-I-R — художні резиденції у Покровську, Бахмуті, Лисичанську та Старобільську, що тривають протягом березня-квітня 2018 у рамках проекту ЗМІНА фонду ІЗОЛЯЦІЯ. Проект спрямований на розвиток неформальної культури і творчого осмислення міста за допомогою активної участі місцевої громади.

Проект “ЗМІНА A-I-R” реалізується в рамках Проекту "Зміцнення громадянської довіри" (UCBI II), який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Дата і час

19 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9