Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Виставка-аукціон «Для бійців від митців»
Название (сокращённое отображение): 
15 листопада в Національному центрі народної культури "Музей Івана Гончара" відкриється виставка-аукціон «Для бійців від митців». В експозиції будуть представлені більше 100 творів: ікони, живопис, графіка, вітражі

Національний центр народної культури "Музей Івана Гончара" запрошує 15 листопада - 3 грудня 2017 року на виставку-аукціон «Для бійців від митців».

Українські митці організували проект «Для бійців від митців», де на волонтерських засадах, планують зібрати кошти на потреби бійців ДУК ПС. В рамках цього проекту проходить виставка в м. Київ, в музеї імені Івана Гончара, котра буде супроводжуватися "тихим" аукціоном. Усі запропоновані художні твори, що будуть на виставці, можна буде придбати, а виручені кошти підуть на допомогу армії.

Метою проведення виставки і аукціону є надання можливості небайдужим громадянам долучитися до визвольної боротьби та моральної підтримки наших бійців, які боронять нашу землю від загарбників. На виставці будуть представлені більше 100 творів: ікони, живопис, графіка, вітражі. Участь у виставці взяли більше 60 митців зі Львова та Києва, Луцька, Івано-Франківська, Тернополя.

Творчі люди завжди були символом свободи духа. Справжній художник тонко відчуває час і передає його пульс у своїх творах. Він не може залишатися байдужим до того, що відбувається на його землі. І сьогодні кращі майстри образотворчого мистецтва міста Лева та всієї України присвячують свою творчість боротьбі за незалежність і гідність Батьківщини.

Програма заходів:

15 листопада

18:00 – відкриття виставки

18:30 – концерт Сергія Василюка лідера гурту «Тінь сонця»

16 листопада

15:00 – театр-бенд «Пральня»

17:00 – боєць ДУКу Олекса Биз з концертною програмою авторських пісень-бард

19 листопада

17:00 – показ фільму «Добровольці Божої чоти»

Під час проведення виставки будуть проводитись поетичні вечори, презентації книг, та різноманітні вишколи інструкторами ДУКу.

Організатори:

- Василь Бойко;

- Олексій Чередніченко;

- Колодка Сергій;

- Олексій Цимбалюк;

- волонтерське об’єднання «Добровольчий Тил».

Співорганізатори:

- Українська Спілка Іконописців;

- Іконописне Об’єднання в ім'я св. Кипріяна;

- ЛНАМ кафедра сакрального мистецтва;

- іконописна майстерня "На Святоюрській горі".

 

Дата і час

15 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9