Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Виставка акварелей Ярини Юрик
Название (сокращённое отображение): 
У Львівській національній галереї мистецтв ім. Б. Возницького експонується виставка акварелей відомої художниці Ярини Юрик. Експозицію становлять роботи із серій: «Моя Україно…» та «Творення…»

 До 28 липня 2018 року у Львівській національній галереї мистецтв ім. Б. Возницького експонується унікальна виставка акварелей відомої художниці Ярини Юрик.

Експозицію виставки Ярини Юрик «Інспірація добра» становлять роботи із серій: «Моя Україно…» та «Творення…». Ці роботи були обрані журі Салону дизайну та акварелі (2017 р., 2018 р.) та вперше в історії України експонувались у Національному музеї Гранд пале в Парижі; а також - журі Осіннього салону Латинської Америки (2016 р.) та експонувались у Меморіалі Латинської Америки в м. Сан-Пауло (Бразилія). Були представлені на найбільшій виставці мистецтва у світі «Art expo New-York» - 2017 та на Тижні мистецтва у Майямі (США).

На відкритті виставки, яка відбулась 30 червня 2018 року у своєму виступі міжнародний громадський діяч, голова Американської торговельної палати в України наголосив, що: «Надзвичайно приємно бути сьогодні у Львові. Від імені компаній – членів Американської торгової палати, а це 600 компаній, які сьогодні інвестують в Україну і надзвичайно радий, що я маю можливість бути у Львові на відкритті цієї прекрасної виставки.

Я думаю, що «Інспірації добра» - це мабуть суть нашого життя, а саме надихають робити добро. Твори, їхнє виконання, кольори, легкість, - це дійсно натхнення для душі.

Ми займаємось розвитком інвестицій в Україну. Головне, щоб про Україну якомога більше знали міжнародні інвестори. Для цього є різні способи. Але без мистецтва і української культури – це буде складно. Я надзвичайно радий, що пані Ярина вже ці роботи виставляла в найкращих музеях світу. Це сприяє тому щоб світ якомога більше знав про Україну, про її таланти. І це якраз інспірації цього добра. І саме завдяки Вам пані Ярино Україну пізнають через прекрасне».

На відкритті виставки були присутні колеги з НУ «Львівська політехніка», художники, громадськість.

Заступник директора з питань наукової роботи Львівської

національної галереї мистецтв ім. Б. Возницького, художник і мистецтвознавець Іван Дудич зазначив, що виставка «Інспірації добра» відкривається в історичному приміщенні, салоні Львівської національної картинної галереї ім. Б. Возницького та відзначив неповторність і яскравий слід манери художниці, технічну складність робіт. Також повідомив, що: «Після проведення виставки фонди Національної картинної галереї поповнить робота Ярини Юрик» (IMG_5817==.jpg)

«Мистецтво несе добро і світло, фіксує невловиму енергію миті... Ми не можемо творити деструктивного, руйнівного, негативного, хворого в мистецтві, пояснюючи це концепцією... Мистецтво спонукає до життя у мирі, взаємоповазі до інших, повазі до їхніх міркувань та світоглядів, у гармонії і єдності з природою…

Зупинімо насильство! Збережемо пам’ять! Пам’ятаймо, що усі ми: теперішні, минули і прийдешні у цьому світі перебуваємо лише мить…

Моє малярство, тематика та техніка моїх робіт відображають діалектичну суть миті: народження – горіння – проявлення та згасання...- відродження через увічнення та подолання небуття....Зафіксувавши мить, спонукати до роздумів та зцілити душу глядача.!» - підсумувала художниця Ярина Юрик. 

Ярина Юрик – художниця-аквареліст, заслужений художник України, доцент кафедри дизайну та основ архітектури НУ «Львівська політехніка». Вона засновник сучасного науково обґрунтованого кордоцентричного світоглядного напряму акварельного малярства в України. кордоцентричного світоглядного напряму акварельного малярства в Україні.

 

 

Дата і час

21 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9