Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Виставка «Залізна витримка»
Название (сокращённое отображение): 
11 жовтня в America House Kyiv стартує виставка абстрактного живопису Андрія Барановського, ветерана АТО та активного учасника подій Революції гідності, що є емоційною рефлексією на буремні події останніх років. Експозиція приурочена до Дня захисника України

З 11 жовтня до 3 листопада в America House Kyiv триватиме виставка «Залізна витримка». 

«Залізна витримка» – виставка абстрактного живопису Андрія Барановського, ветерана АТО та активного учасника подій Революції гідності, є емоційною рефлексією на буремні події останніх років. Виставка приурочена до Дня захисника України, що святкується 14 жовтня.
Андрій Барановський – захисник Батьківщини, але його покликання і професійна діяльність – це мистецтво. Саме так виражається бачення ситуації та пориви митця в тому, що він вміє найкраще, в тому, чим він живе. «Неймовірне об’єднання горя, людяності, радощів життя, страждань я відчував усіма фібрами моєї душі. Залізо не витримувало те, що повинні були витримувати люди», – Андрій.
Даний цикл робіт є закінченням важливого етапу в житті Барановського, який дає змогу митцю, переосмисливши власний досвід минулого, йти та розвиватися далі. Проект присвячений мужності українців, і незважаючи на трагізм сучасних подій, завжди залишається надія.
Андрій Барановський – сучасний майстер кольору. Народився у селi Добриводи, Україна. Живе та працює в Києві. З 1984 до 1989 навчався в Київському iнститутi дизайну ім. М. Бойчука, після якого вступив до Національної академії мистецтв Украіни. У 1989 роцi Андрій поїхав до Америки, де брав участь у груповій виставцi в Українському Домi в Чикаго. З того ж часу митець почав багато працювати, малювати в різних напрямках, займатися живописом, дизайном, фотографією та скульптурою. Роботи Андрія знаходяться у приватних колекціях Канади, США, України, Німеччини, Австралії, Росії та Британії.
 

Дата і час

12 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9