Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Виставка «Казус» у Меморіальному музеї Сергія Прокоф’єва
Название (сокращённое отображение): 
У Меморіальному музеї С. С. Прокоф’єва 15 лютого пройде відкриття виставки «Казус». Учасники ДЕ НЕ ДЕ вирішили відновити історичну справедливість та згадати історію про двох дружин композитора у його життєписі

15 лютого 2018 року о 14:00 у Меморіальному музеї С. С. Прокоф’єва (с. Сонцівка, вул Центральна, 3) відкриття виставки «Казус» - результат співпраці музею та ініціативи ДЕ НЕ ДЕ у межах проекту Заново відкриваємо історичну спадщину Східної України – «Музей відкрито на ремонт II».

Меморіальний музей Сергія Прокоф'єва створений у 1991 році, на честь 100-річчя з дня народження видатного композитора ХХ століття, у селі, де він народився, виріс і прожив до 19 років. Три зали музею переповідають історію походження родини Прокоф’євих, ключові моменти з життя Сергія Сергійовича, знайомлять глядача з творчим доробком композитора.

Музей створювали художники з тодішнього Ленінграду (Санкт-Петербургу), тому дизайн експозиції та внутрішнє оздоблення садиби являють собою дуже вишуканий і цілісний модерністський ансамбль. Сергій Прокоф’єв написав детальну автобіографію, яка лягла в основу музейної експозиції, однак у 80-х роках не всі аспекти життя композитора були ідеологічно гідними радянського музею. Сьогодні в експозиції зовсім не представлена його карколомна сімейна історія, відома як «Казус Прокоф’єва».

Учасники ДЕ НЕ ДЕ, спільно із співробітниками та співробітницями музею вирішили відновити історичну справедливість, та згадати історію про двох дружин композитора у його життєписі. А також поміркувати над питаннями витісненої та прихованої історії в контексті музею, та знайти ймовірні шляхи музейного наративу.

15 лютого о 14 годині в Музеї С. С. Прокоф'єва відкриється виставка та концерт електронної експериментальної музики за участі Дани Брєжнєвої, Дарини Вештак-Благої, Даниїла Галкіна, Олександра Єльцина, Катерини Єрмолаєвої, Каті Лібкінд, Євгенії Моляр, Андрія Сидоркіна, Аліни Якубенко.

 

 

 

Дата і час

22 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9