Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Вистава «Сліпота»
Название (сокращённое отображение): 
28 і 29 жовтня в Port сreative hub покажуть проект «Сліпота», створений за принципами нового для України жанру — site-specific. В мультифункціональному просторі на Подолі, ставши частиною незвичної та неочікуваної вистави, кияни зможуть відчути, що таке максимальна концентрація сприйняття

Театр «Мізантроп» і Port сreative hub представляють спільний проект «Сліпота», створений за принципами нового для України жанру — site-specific.

В мультифункціональному просторі на Подолі, ставши частиною незвичної та неочікуваної вистави, поставленої за мотивами роману нобелівського лауреата з літератури — Жозе Сарамаго, кияни зможуть відчути, що таке максимальна концентрація сприйняття.
Перебуваючи разом з артистами в абсолютній непроглядній темряві, глядачі матимуть можливість пережити з ними спільний досвід, виводячи дію історії поза межі сценічного простору прямо у свою уяву.
Наступна подія 28 і 29 жовтня.
 

Дата і час

13 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9