Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Вистава «РеінкарНАЦІЯ Тараса» від Прилуцького театру
Название (сокращённое отображение): 
Завтра, 12 травня, Прилуцький молодіжний театр «Наш новий театр» покаже виставу «РеінкарНАЦІЯ Тараса»

12 травня, о 19.00 год., на великій сцені Львівського академічного театру імені Лесі Українки  «Наш новий театр» покаже виставу «РеінкарНАЦІЯ Тараса». Це молодіжний театр із міста Прилуки, Чернігівської області. Він є вдалою спробою відновити театральні традиції у Прилуках і яскравим прикладом того, що театр, як і культура, може успішно розвиватись не лише у великих містах.

Вистава-ритуал «РеінкарНАЦІЯ Тараса» (режисура – Артемій та Катерина Аніщенко), котру представлятиме «Наш Новий Театр», - це компіляція з різнотематичних поезій Шевченка, які ведуть глядача від тем особистого кохання до теми громадянської позиції, любові до батьківщини і Любові Вселенської. Вистава готувалася у 2014 році – до 200-ліття Тараса Шевченка, в період Революції Гідності. Для постановчої команди дана робота була своєрідним Майданом. До постановки входять як ряд хрестоматійних творів зі шкільної програми, так і маловідомі широкому колу читачів поезії Шевченка. Вистава була зіграна в Києві, Чернігові, Каневі, Ічні, Моринцях та багато разів у Прилуках»,- розповідають організатори.

 

Дата і час

24 травня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9