Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Вініл Dj сети «Пам'ятник ді-джеям»
Название (сокращённое отображение): 
У Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал» 13 липня Dj-сети на вінілі «Пам'ятник діджеям» зіграють dj Sokolov, dj DerBastler, dj Mishukoff, dj Rachek та dj Beliy

У п'ятницю, 13 липня о 18:00 в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал» Dj-сети на вінілі «Пам'ятник діджеям» зіграють dj Sokolov, dj DerBastler, dj Mishukoff, dj Rachek та dj Beliy.

«Перший пам`ятник ді-джеям» був створений Кирилом Проценко у стилі соцреалізму у співавторстві з Іллєю Чічканом. Прототипами для нього були ді-джеї DerBastler та Sokolov.

Ді-джеї будуть грати лайв-сет, які створювались в співавторстві з Кирилом Проценко в кінці 90-х та початку 2000-х років на вінілі і аналогових носіях, а також сети, які готувалися спеціально до відкриття виставок Кирила різних років. Матеріали з ряду спільних аудіо-візуальних робіт, а також електронна музика періоду співпраці з Кирилом.

 

Дата і час

17 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9